Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 грн
UAH
  • USD
  • EUR
  • PLN
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вії для нарощування

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Процедура нарощування вій стала справжнім порятунком для дівчат і жінок, які мають від природи вії тонкі, тьмяні, позбавлені обсягу. Майстри-лашмейкери, які щодня працюють з великими потоками клієнтів, суворо стежать за якістю матеріалів, що використовуються для нарощування. Особливо ретельно вибираються вії для нарощування, від якості яких залежить ефект та безпека процедури. Сучасні виробники виготовляють штучні вії із високоякісного моноволокна. Матеріал не викликає алергії та подразнення, стійкий до механічних впливів, не деформується при регулярному використанні декоративної косметики. Замовити вії для нарощування необхідної довжини, товщини та вигину можна на сайті фірмового інтернет-магазину Бьюті Хантер. У нашому каталозі запропонований широкий асортимент матеріалів та інструментів для нарощування, необхідних кожному майстру-лашмейкеру.

 

Поштучні вії для нарощування

Поресничне нарощування – класична технологія лаш-моделювання, що передбачає поштучну фіксацію штучних волосків на натуральні методом прикріплення «вія до вії». Методика забезпечує максимально природні результати, майстерно коригує естетичні дефекти вії, не вимагає частої корекції.

Вії поштучні бувають різної довжини, товщини, вигину. Довгіші волоски кріпляться на зовнішньому куточку ока, а ті, що коротше – у внутрішньому. Поресничне нарощування дозволяє створити будь-який об'єм, гарний вигин, бажану довжину. Крім цього, штучні волоски мають насичений колір, тому після процедури відпадає необхідність регулярно користуватися тушшю.

Також продаються вії для нарощування на стрічці. Переваги стрічкових вій:

  • Ворсинки прикріплені на палетці відповідно до розмірів, тому майстру не потрібно витрачати час на пошук потрібної довжини та товщини.
  • За раз можна взяти одну волосину або кілька, що суттєво скорочує час роботи лашмейкера.
  • Зберігати стрічкові вії зручно. Вони розміщуються в компактній палетці, не займають багато місця, не вимагають особливого поводження при транспортуванні.


Як правильно вибрати вії для нарощування?

Перш ніж купити вії для нарощування, давайте докладніше зупинимося на матеріалах, з яких вони виготовляються. У складі штучних вій лише синтетичні компоненти. Але, напевно, кожен чув тому, що існують натуральні вії для нарощування із соболя, норки, білки та ін. Поспішаємо вас заспокоїти – жодна тварина не постраждала при виготовленні ворсинок для нарощування. Такі назви раніше використовувалися лашмейкерами та виробниками для умовного позначення штучних вій з різними параметрами: довжиною, вигином, товщиною.
Для виготовлення штучних вій використовується синтетичне моноволокно, а саме:

Полірований акрил. Застарілий матеріал, з якого створювалися перші волокна для нарощування. На його основі виходили жорсткі, щільні вії, що виглядали на очах неприродно, ненатурально. Зараз полірований акрил практично не використовується майстрами, оскільки його витіснили сучасніші та якісніші матеріали.

РВТ-волокно. М'який, легкий, пластичний матеріал, здатний набувати будь-якої форми під впливом високих температур. Штучні вії на його основі зовні максимально наближені до натуральних. РВТ-волокно гіпоалергенне, екологічне, не викликає подразнень.

Поліестер. Штучний матеріал, головні переваги якого: гіпоалергенність, стійкість до ультрафіолету, механічних впливів, деформацій. Волокна з нього виходять легкими, міцними, однорідними, зовні максимально схожі на натуральні волоски.

 

Види вій для нарощування

У процесі нарощування лашмейкер може використовувати різні види вій, що відрізняються за довжиною, товщиною, вигином. При виборі довжини необхідно враховувати місце, де клеїться волосок: внутрішня частина століття, основа, зовнішній куточок. Найбільш затребувані розміри:

  • Короткі вії довжиною 5 - 8 мм. Як правило, їх використовують для нарощування довжини внутрішнього куточка або створення натурального ефекту без видатних акцентів.
  • Середня довжина 9 – 11 мм. Довші волокна, що дозволяють досягти додаткового обсягу та довжини, але в той же час зберегти образ максимально наближеним до натурального. У повсякденному макіяжі такі вії будуть виглядати надто нав'язливо. Це важливо врахувати жінкам, які на роботі змушені дотримуватися суворого дрес-коду.
  • Довгі вії 12 - 14 мм. Варіант, який підходить для фотосесій, тематичних вечірок, урочистих заходів, де не заборонено виглядати яскраво. На один вечір можна скористатися накладними віями, які легко та просто приклеїти самостійно.

 

Вії для нарощування відрізняються за товщиною:

  • Вії 0,03 – 0,1 мм. Тонкі ворсинки для об'ємного нарощування.
  • Вії 0,1 - 0,12 мм. Товщина, максимально наближена до натуральних волосків.
  • Вії 0,15 мм. Вії виглядають натурально, але схожі на фарбовані тушшю.
  • Вії 0,20 мм. Жорсткі, щільні волоски, які зручно використовувати для яскравого вечірнього мейк-апу.
  • Вії 0,25 мм. Стовщені волокна для створення екстравагантного образу.


Форма вигину штучних вій дозволяє коригувати форму очей, робить погляд романтичним, загадковим. Літерне маркування характеризує тип вигину:

  • Вії вигину J. Незначний, практично прямий вигин.
  • Вії вигину B. Легкий, що природно виглядає завиток.
  • Вії вигину C. Середній вигин, що робить погляд більш відкритим, а ефект нарощування максимально наближений до натурального.
  • Вії вигину D. Явно помітний завиток, підходить для нарощування для фотосесії, тематичних вечірок.
  • Вії вигину L. Найбільш виражений вигин, який візуально піднімає повіку, роблячи погляд відкритим і позбавляючи від складки, що нависає.


Ефекти нарощування вій

Найбільш популярні ефекти нарощування вій, які запитують майстри-лашмейкери:

  • Натуральний. Повторює природне зростання війного ряду, характеризується плавним переходом від найменших вій, розташованих у внутрішньому куточку ока, до найдовших, що кріпляться у зовнішнього краю.
  • Лісій. Для створення лисячого ефекту майстер нарощує додаткову довжину на зовнішньому краю очей. У міру наближення до внутрішнього куточка довжина зменшується.
  • Біличий. Біличний ефект має на увазі фіксацію ворсинок максимальної довжини в середині століття. Завдяки такій техніці погляд стає розкритим.
  • Котячий. Техніка передбачає чергування довгих і коротких волосків.
  • Ляльковий. Для лялькового ефекту по всьому вії ряду використовуються волокна максимальної довжини.
  • Промені. Для розрідженого ефекту використовуються штучні ворсинки, що відрізняються одна від одної за довжиною. При цьому кріпляться вони не на кожну вію, а з дотриманням певного інтервалу.

 

Де купити вії для класичного та об'ємного нарощування

Купити вії для класичного та об'ємного нарощування можна в інтернет-магазині професійної косметики Beauty Hunter. У нас завжди великий асортимент, каталог, що оновлюється, привабливі ціни, постійно діючі акції та знижки. Доставка замовлення здійснюється у будь-який регіон країни.

Вгору
,