Ні для кого не секрет, що кожен клієнт хоче отримати стійке фарбування брів, яке гарно протримається і буде плавно змиватись. Адже у сучасному ритмі життя багато жінок шукають способи спростити щоденний ритуал догляду за собою і мати ідеально оформлені брови, що не потребують постійного підфарбовування. Для отримання такого результату майстри мають свої фішки, про які сьогодні поговоримо. 

 

Які фарбники обирати для стійкого фарбування брів?

Велику роль в стійкості грає правильний вибір фарбника. 

Для стійкого фарбування краще обирати деміперманентні фарби, які гарно профарбують шкіру та волосину. Але варто пам’ятати, що деміперманентні фарбники найчастіше мають велику пігментну масу і не замінюють рідний пігмент у структурі волосків, лише додають зверху штучний. Такими фарбниками досить легко перетемнити волосину. 

До деміперманентних фарбників відносяться: фарба Zola, Elan класична серія в наборах, Elan серія Smart Brow Tint System, фарба Sculptor.

 

 

Перманентна група фарбників частково заміщує натуральний пігмент штучним. Для клієнтів з пористою волосино краще обратити їх, аби уникнути затемнених брів.

До перманентних фарбників відносяться фарби Igora та Apraise.  

 

 

Меньше всього для яскравого відбитку та тривалого ефекту підходять фарби класу семіперманентних. Такі фарбники не проникають глибоко у волосину, а працюють на поверхні і, відповідно, швидше змиваються. Хоча такі фарбники чудово підходять для проміжного тонування брів.

До семіперманентних фарбників відносяться: безоксидаційні фарбники, прямі пігменти, Elan FlashTint, муси Igora та маски Elan.

 

 

Правильна підготовка шкіри перед процедурою фарбування грає важливу роль для стійкості фарби. Обов‘язково аналізуйте стан шкіри клієнта та підбирайте індивідуальний підхід. Зволожте суху та, навпаки, знежирте жирну шкіру, аби фарбник ліг рівномірно, без плям.

Для кращого відбитку на шкірі можна скористатись технікою подвійного фарбування. Наприклад, можно продублювати нижню лінію брів чи промалювати волоски, яких не вистачає, фарбою Elan FlashTint чи будь-якою іншою пігментно насиченою фарбою. Бажано, щоб вона мала гелеву текстуру для зручності. 

Для закріплення результату після процедури фарбування брів, радимо використовувати флюїди-фіксатори кольору улюблених брендів, які не тільки пришвидшать стабілізацію фарби, а й продовжать термін носибельності та наситять волосинку додатковим доглядомю. Також не забувайте гарно змивати фарбу зі шкіри з використанням пінки аби на наступний день відтінок не став рудішим. 

 

Як працювати з ділянками брів що погано профарбовуються? 

Бувають випадки, коли у клієнта є ділянки шкіри, що погано профарбовуються - шрами чи особливості будови шкіри. Нанесіть в ці місця D-Color від бренду Elan на 2-3 хвилини в пропорції 1:1, змийте та продовжуйте процедуру. Але не забувайте, що в цих місцях волосинка буде дуже швидко затемнюватись, але відбиток на шкірі буде насиченішим. 

 

Скільки часу тримається фарба на шкірі?

“Скільки буде триматись фарба?” - це, напевно, найпоширеніше питання, яке задають майстрам бровистам. Чіткої відповіді на нього немає, адже на це впливає багато факторів та є досить індивідуальним моментом. 

Слід пам‘ятати, що на жирній шкірі фарба буде триматись менше, адже така шкіра виділяє багато себуму – це слід пояснити клієнту після процедури. 
Власницям сухої шкіри добре зволожте її перед процедурою та запропонуйте домашній догляд у вигляді сивороток та флюїдів для брів аби запобігати утворенню лусочок шкіри між волосками, на які буде погано лягати фарба. 

Також на стійкість впливає навіть такий фактор, як пора року. Влітку організм людини більш схильний до виділення більшої кількості поту, який в свою чергу сприяє швидшому вимиванню фарби зі шкіри. Сюди ж входить і відвідування лазні та сауни – надмірна вологість змиває фарбник – всі ці нюанси обов‘язково потрібно проговорити клієнту.

 

Домашній догляд щоб фарба довше не змивалась 

Якщо клієнт хоче щоб фарбник протримався якомога довше, попросіть його старатись не наносити на брови доглядові засоби, креми, тонери, мінімізувати потрапляння води та утриматись від інтенсивного вмивання в зоні брів. Для домашнього використання можна порадити придбати тонуючі муси та маски аби підтримувати колір волосків, коли до запис до бровиста ще не скоро. Таким чином волоски будуть лишатись насиченими, а клієнт зможе довше насолоджуватись ефектом в ті моменти, коли не може прийти до вас на процедуру. До того ж, вони не містять в складі PPD, що мінімізує алергічні реакції і використовувати їх можна набагато частіше ніж класичні фарбники.

 

Користуючись цими лайфхаками та надаючи клієнту правильні рекомендації по догляду за бровами вдома, ви забезпечете тривалість ефекту фарбування брів. А клієнт точно повернеться до вас ще не один раз, адже саме ви володієте секретами стійкого фарбування!