Hello Beauty Hunters! 

Зараз перманентний макіяж на піку популярності. Він дозволяє клієнтам не замислюватися про регулярне фарбування брів чи губ та дозволяє максимально спростити повсякденний макіяж. З його допомогою можна побудувати правильну архітектуру брів або губ, виправити асиметрію та приховати особливості у вигляді шрамів та іншого.

Часто ви питаєте нас які ж пігменти вибрати для перманентного макіяжу та татуажу. Сьогодні ми розповімо вам про пігменти, представлені на б'юті ринку, чим відрізняються мінеральні та органічні пігменти, як працювати з кожним з видів та які барвники найбільш затребувані у майстрів перманентного макіяжу.

Пігменти для перманентного макіяжу - спеціальний пігментований склад, який за допомогою голки для перманентного макіяжу (картриджа) вводиться та зберігається у верхніх шарах шкіри. Вибір пігменту залежить від типу перманентного макіяжу та бажаного результату. 

 

Які є пігменти для перманентного макіяжу

За хімічним складом пігменти для перманентного макіяжу бувають:

  • органічні;
  • гібридні;
  • неорганічні, вони ж мінеральні.

З кожним із вищезгаданих пігментів можна зробити гарний, якісний перманент. Головне, навчитися правильно працювати з ними. 

 

 

Органічні пігменти для перманента  – це дрібнодисперсний барвник, що відрізняється яскравістю, високою здатністю, що фарбує, і щільністю укладання. Незважаючи на назву, органічний пігмент не є, по суті, натуральним. У його складі синтетичні органічні компоненти, безпечні та гіпоалергенні.

Такі пігменти виконані на водно-спиртовій основі, яка є провідником самого пігменту в шкіру, за рахунок цього пігменти досить рідкі та легко укладаються. Ними зручно працювати, а при загоєнні вони залишають яскравий та контрастний результат навіть після першої процедури.

 

Мінеральні пігменти (неорганічні) - пігменти, в основі яких оксид заліза. Мінеральні пігменти мають велику дисперсію, за рахунок чого барвник важче входить у шкіру, а значить, процедура ПМ займає більше часу та вимагає від майстра досвіду. Головною перевагою мінеральних пігментів є те, що в процесі носіння вони поступово освітлюються, стають прозорішими без інверсії кольору, часто повністю зникають або залишається ледь помітний залишок.

Мінеральні пігменти виконані на гліцериновій основі, тому часто вони досить густі. При необхідності, густоту пігменту можна контролювати за допомогою спеціального розчинника. Це дозволяє зробити пігмент більш рідким та зручним для покриття або зробити відтінок більш легким та прозорим у шкірі.

 

Гібриди або гібридні пігменти - у своєму складі мають і органічні, і мінеральні компоненти приблизно в рівних пропорціях. Такі пігменти м'яко наносяться як органіка, а при загоєнні через 1-2 роки м'яко сходять, як мінерали.

 


Цікавий момент: суто органічних пігментів у природі не існує. Завжди у складі таких барвників є мінеральні компоненти. Якщо подивитися на колор-індекс пігменту, можна знайти компоненти з цифровим позначенням 77 – це вказує на наявність мінерального компонента у складі. 



 

Чим відрізняються мінеральні та органічні пігменти?

Крім базових відмінностей щодо складу та особливостей у роботі, існують прості методи, що дозволяють легко відрізнити органічні пігменти від мінеральних:

  • При попаданні органіки у воду крапля моментально розпливається. А якщо зробити свотч на шкірі руки або на папері, ви побачите пляму з характерним відливом бензину.
  • Мінеральні пігменти при попаданні у воду відразу опускаються на дно цільною краплею, майже не розпливаючись. А якщо нанести барвник на шкіру руки або папір, вийде оксамитовий матовий відбиток.
  • Мінеральні пігменти також можна відрізнити за допомогою магніту. Якщо до склянки з водою, де розведений такий пігмент, додати магніт, мінеральний пігмент починає примагнічуватися, накопичуючись у певних ділянках.

 

 

Як працювати з органічними пігментами

За рахунок структури кожен вид пігментів має свої особливості в роботі.

Органічні пігменти підходять для будь-якої техніки перманентного макіяжу. Основне правило у роботі з таким пігментом – не наносити його дуже щільно, намагаючись працювати поверхнево. Вони дрібнодисперсні та щільно укладаються у шкіру, тому з ними необхідно працювати легко та поверхнево, без сильного натискання голкою на шкіру. В іншому випадку через кілька років перманентний макіяж може піти в холодний відтінок, а при необхідності видалити пігмент зі шкіри лазером, є ймовірність, що барвник піде в помаранчевий або оранжево-червоний підтон. Тому такі брови краще починати чистити спеціальним ремувером для видалення перманентного макіяжу.

 

Як працювати з мінеральними пігментами

Мінеральні пігменти можна використовувати на будь-якому типі шкіри клієнта. Вони мають більшу дисперсію, тому пігмент складніше укладається в шкіру при процедурі. Така процедура займе більше вашого часу, а при нанесенні вам знадобиться більше зусиль і натиск голки. Головне правило у роботі – укладати барвник потрібно неквапливо, акуратно, щільно опрацьовуючи зону перманентного макіяжу.

Щоб зробити роботу з мінеральними пігментами більш комфортною – використовуйте кілька крапель розріджувача пігментів. Він допоможе зробити текстуру пігменту більш рідкою, а при необхідності відтінок прозорішим.

 

 

ТОП пігментів для перманентного макіяжу

Зараз на ринку перманентного макіяжу представлено широкий асортимент пігментів для перманенту від різних брендів. Наш персональний ТОП пігментів, які користуються популярністю у професійних майстрів перманентного макіяжу та татуажу:

 

  1. Пігменти The Mineral - це мінеральні пігменти з досить легким нанесенням та простою універсальною палітрою відтінків. При загоєнні кольору не спотворюються і зберігають чистоту, а при виборі відтінку можна орієнтуватися на його назву - саме таким він буде на шкірі.
  2. Гібридні пігменти Viva - американські пігменти, які мають щільне покриття та насичену палітру відтінків для перманентного макіяжу брів, губ та повік. Після загоєння відтінки залишаються максимально стабільними, тому необхідність корекції часто відсутня.
  3. Серія мінеральних пігментів Viva. Це висококонцентрований мінеральний барвник з натуральною палітрою кольорів, який дозволяє досягти максимально природного результату при перманентному макіяжі брів або губ. Після загоєння пігмент «Віва» зберігає до 90% кольору. 
  4. Відтінок пігментів The Mineral Bestseller для губ - це особливе кохання, універсальний відтінок для перманентного макіяжу губ, який підходить абсолютно всім! Цей пігмент дозволяє підкреслити контур губ і надати їм легкого відтінку, так і зробити насичений щільний результат - все залежить від щільності нанесення пігменту.

 

 

На цьому у нас все! А кому цікаво дізнатися ще за пігменти для перманентного макіяжу, заходьте на ютуб канал Beauty Hunter, там на вас чекає огляд пігментів від Ані Собакіної. І не забувайте про лайк та підписку.

Ваш Beauty Hunter!